OTOZ Animals Oświęcim logo
Kocięta

Oluś

10 sierpnia 2017

Oluś trafił do nas wraz ze swoim rodzeństwem i mamą. Wszystkie kociaki są żywiołowe i zawsze chętne na zabawę. Troszkę jeszcze niepewne w stosunku do człowieka, lecz bardzo ciekawskie. Troszkę cierpliwości i miłości ze strony człowieka oraz swój własny dom i kociaki staną się prawdziwymi miziakami.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

Płeć; kocurek

Wiek; ur 05.2017

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie;tak

Szczepienie; tak

Sterylizacja/kastracja;tak

 

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Oluś” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.