OTOZ Animals Oświęcim logo
Kocięta

Franuś

26 grudnia 2017

Franuś to wspaniały kocurek, oddany do schroniska jak rzecz, ponieważ nie spełnił oczekiwań swoich „opiekunów”. To bardzo grzeczny kocurek, pozwala się głaskać i brać na ręce. Pomimo tego, że człowiek go zawiódł, Franuś jest bardzo ufny. Lubi zabawy ze swoimi kocimi towarzyszami, więc nada się do domu z innymi kotami.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kocur

Wiek; ur 04.2017

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie; tak

Szczepienie; tak

Sterylizacja/kastracja; wkrótce

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Franuś” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.