OTOZ Animals Oświęcim logo
Kocięta

Cleopatra

12 czerwca 2019

Celopatra, Chanel, Ciastek i Chochlik to urocze, pełne kociego wdzięku maluszki. Kotki są oswojone, lecz wystraszone. Nie ma w tym nic dziwnego – wszak nie miały łatwego życia. Urodziły się na wsi, niechciane, niepotrzebne. Miały zostać rozdane, jednak nie znalazł się nikt chętny na czarne kotki. Musiały więc trafić do schroniska i tutaj spróbować swoich szans. Może ktoś z Państwa marzy o czarnym kotku? Jeśli tak – zapraszamy do schroniska! Maluszki czekają na domki!

Warunkiem adopcji jest sterylizacja kotki gdy ta osiągnie odpowiedni wiek (ok. 6 miesięcy).

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

płeć: kotka

wiek: ur. ok. kwiecień 2019
umaszczenie: czarna
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: nie

Tel w sprawie adopcji: 692877699

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Cleopatry” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ