OTOZ Animals Oświęcim logo
Kocięta

Bella i Sebastian

27 września 2017

Koty do adopcji TYLKO RAZEM!!!!

Bella i Sebastian to młode dzikuski, nie miały zbyt dużo kontaktu z człowiekiem. Nowy właściciel będzie musiał z nimi dużo pracować, aby zdobyć ich zaufanie.

Bella (szara kotka) jest tą odważniejszą połówką, szybciej przełamuje bariery. Podchodzi do ręki, żeby porwać smakowity kąsek, czasem pozwala się lekko pogłaskać po nosku, ale gdy coś jej się nie spodoba zaczyna pokazywać fochy i burczy 😉

Sebastian (czarny kocurek) jest zależny od Belli. Ona jest jego przewodniczką, ona wskazuje mu drogę, uczy go jak radzić sobie z ludźmi 😉 Sebastian bierze z niej przykład i chociaż jest od siostry dużo bardziej płochliwy to stara się nadrabiać braki w socjalizacji.

Kotki są nierozłączne dlatego wydamy je do adopcji tylko w parze. Nie ma możliwości adopcji tylko jednego z nich. Koty nie nadają się do domu z dziećmi. Szukamy dla nich doświadczonych opiekunów, kocich koneserów. Obydwa kotki są już po zabiegu sterylizacji/kastracji.

Koty przebywają w domu tymczasowym w Płazie koło Chrzanowa.

Płeć; kotka (szara) i kocur (czarny)

Wiek; ur. marzec 2017

Rasa; europejska

Odrobaczenie/odpchlenie; tak

Szczepienie; nie

Sterylizacja/kastracja; tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Bella i Sebastian” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę, w postaci suchej karmy Royal Canin ( 400 gram), miski i kocyka.