OTOZ Animals Oświęcim logo
Kocięta

4 kociaczki

7 września 2018

Adaś, Anusia, Antoś i Apik – czwórka rodzeństwa. Bardzo wystraszone 🙁 Zupełnie nie rozumieją, dlaczego ktoś zamknął je w schroniskowej klatce. A niestety to tradycyjnie wina człowieka. Każdego dnia coraz bardziej otwierają się na człowieka. Ale schronisko, to nie dom. Szukamy cierpliwych i kochających domów.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kocurki i kotki
wiek: ur. 06.2018r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: nie
sterylizacja / kastracja: nie

Tel. w sprawie adopcji: 579-634-187

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość. Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.